GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 13789186
nr 1378 9186
Kannor
3 st, Porslin, 1800-tal. Höjd: 20-23 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:34:37
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr