GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kannor 13789186

nr 1378 9186

Kannor

3 st, Porslin, 1800-tal. Höjd: 20-23 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 februari 2021
kl 20:34:37